fbpx
KSeF w pigułce i system do obsługi faktur z ksef

Szok! Ty chyba nie wiesz co spowoduje KSeF! Obejrzyj webinar KSeF: jak w praktyce przygotować organizację i wdrożyć e-fakturowanie?

„​Dziękuję, jedna z najlepszych prezentacji dot. KSEF, jaką miałam okazję zobaczyć i posłuchać. (Sylwia Szewczyk)”. „(…) Webinar był niezwykle merytoryczny, rozwiał nasze wątpliwości i jak na tacy dostaliśmy rekomendację, który system do obsługi faktur i innych dokumentów wdrażać w naszej firmie…

„Dziękuję za potężną dawkę jasnych i klarownych informacji dotyczących wdrożenia KSeF. To był naprawdę niezwykle wartościowy czas, który w żadnym razie nie poszedł na marne. Webinar był niezwykle merytoryczny, rozwiał nasze wątpliwości i jak na tacy dostaliśmy rekomendację, który system do obsługi faktur i innych dokumentów wdrażać w naszej firmie. Myślę, że będzie on nieoceniony dla naszej firmy produkcyjnej, przyczyniając się do usprawnienia pracy na wielu płaszczyznach. Ufff!
Dzięki Wam mamy jasny kierunek, w którym powinniśmy podążać wdrażając KSeF. Wasza prezentacja obudziła nas z pewnego rodzaju letargu, który towarzyszył nam w „pracach” (?) och nie! – to bardziej „zawieszenie, albo próba prac” związanych z nadchodzącym KSeF. Wiemy, że przed nami wiele wyzwań i reorganizacji, ale dzięki jasnym wskazówkom wiemy, którą drogą iść. Dziękuję, za tę wartościową sesję i czekamy na kolejne webinary. W międzyczasie, nasz dział księgowy i IT odezwie się do Was.” (Jagoda Kokoszka)

To komentarze, które zostały przesłane po czwartowym naszym webinarium na temat KSeF. Wydarzenie zostało zrealizowane we współpracy z Andersen Polska i firmę Enovatio. Podczas tego niezwykle merytorycznego spotkania Panowie z Andersen opowiedzieli m.in. o doświadczeniach z dotychczasowych wdrożeń oraz zwrócili uwagę na kilka aspektów praktycznych wdrożenia KSeF w organizacji, która pojawiła się w projektach. Ponad to Jakub Wilk z Enovatio zaprezentował system do obsługi faktur z KSeF i innych dokumentów.

2 części webinaru opublikowaliśmy na naszej stronie. Kliknij w przycisk ↓↓↓

Najczęściej czytane

Efektywne zarządzanie projektami oraz realizacja w określonym czasie, zgodnie ze specyfikacją
Efektywne zarządzanie projektami oraz realizacja w określonym czasie, zgodnie ze specyfikacją 2
Efektywne zarządzanie projektami oraz realizacja w określonym czasie, zgodnie ze specyfikacją 3