fbpx
Home / Dodatkowe aplikacje

DODATKOWE APLIKACJE

kompatybilne z systemem Enovatio

Aplikacja mobilna Enovatio Scanner

Aplikacja mobilna Enovatio Scanner wspomaga pracę pracowników terenowych oraz obieg dokumentów w firmie. Jej główną funkcjonalnością jest digitalizowanie dokumentów przez wykonywanie zdjęć, opisanie podstawowymi danymi oraz automatyczne przesyłanie plików do Systemu Enovatio. Aplikacja redukuje czas i koszty związane z przetwarzaniem dokumentów oraz przyspiesza procesowanie dokumentów wewnątrz firmy.

Aplikacja Enovatio Scanner działa wyłącznie z najnowszą wersją portalu Enovatio 1.19. Dostępna jest na Google Play i App Store.

Pobierz instrukcję obsługi Aplikacji Enovatio Scanner.

enovatio Scanner
Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów