fbpx

Nasi Partnerzy

RAZEM UPRASZCZAMY RZECZYWISTOŚĆ BIZNESOWĄ NASZYCH KLIENTÓW

AprosystemOferuje kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu, oparte na ponad 25-letnim doświadczeniu. Specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które otwierają klientom drzwi do cyfrowego świata zmian w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Tworzy dedykowane rozwiązania i dostosowuje ich funkcjonalności adekwatnie do wymagań projektowych.

Damal Sp. z o.o.Firma istnieje od 1993 r. Głównym profilem jest doradztwo, sprzedaż, wdrażanie oprogramowania oraz szkolenia i outsourcing księgowości i kadr dla przedsiębiorstw. Damal ma na koncie wiele zakończonych sukcesem wdrożeń i referencji od zadowolonych Klientów.Pierwsza linia wsparcia dla Klientów to około 20 wykwalifikowanych specjalistów. W drugiej ponad 300 konsultantów, programistów i ekspertów z różnych dziedzin.

Humansoft logo
Humansoft Sp. z o.o. to producent i dostawca systemów zarządzania ERP i BI oraz aplikacji mobilnego magazynu WMS, sklepu internetowego, platformy B2B i EDI. Na rynku IT od 30 lat. Firma specjalizuje się we wdrożeniach w branżach: metalowo-maszynowej, chemicznej, meblowej, spożywczej, odzieżowej, elektrycznej, elektronicznej, budowlanej oraz wydawniczej. Posiada sieć partnerów handlowych zajmujących się sprzedażą i wdrażaniem produkowanych przez nią systemów. 

Marcova logo

Marcova oferuje wszystko co potrzebuje firma do sprawnego funkcjonowania: od temperówki po serwery. Od tonera po najnowocześniejsze technologie, dedykowane aplikacje i zdalne zarządzanie. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku.

Alt.com.pl

Na rynku od 30 lat. Alt zajmuje się profesjonalną obsługą sektora biznesowego oraz instalacją systemów informatycznych. Przygotowuje rozwiązania dopasowane do profilu działalności klientów. Mottem firmy jest: Robimy to, co robimy, bo potrafimy i lubimy to robić. Lata doświadczeń oraz posiadane statusy partnerskie i długa lista referencyjna klientów sprawiają, że Alt postrzegany jest jako rzetelny i profesjonalny partner.

Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów