Home / Nasi Partnerzy

NASI PARTNERZY

RAZEM UPRASZCZAMY RZECZYWISTOŚĆ BIZNESOWĄ NASZYCH KLIENTÓW

Damal logo

Damal Sp. z o.o. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

www.damal.pl

Firma swoją działalność na rynku komputerowym rozpoczęła w 1993 roku. Głównym profilem jest doradztwo, sprzedaż, wdrażanie oprogramowania oraz szkolenia. 6 lat temu oferta rozszerzyła się o Outsourcing Księgowości i Kadr dla przedsiębiorstw. Damal ma na koncie wiele zakończonych sukcesem wdrożeń i referencji od zadowolonych Klientów.

W pierwszej linii wsparcia Klientów pozostaje zespół blisko 20 wykwalifikowanych specjalistów. W drugiej ponad 300 konsultantów, programistów i ekspertów z różnych dziedzin – wsparcie w sytuacjach wymagających bardziej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Marcova Sp. z o.o. Sp. K. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

www.marcova.pl

ALT Systemy informatyczne Sp. z o.o. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

www.alt.com.pl

Działamy na rynku nieprzerwanie od 30 lat. Jako firma zajmująca się profesjonalną obsługą sektora biznesowego oraz instalacją systemów informatycznych przygotowujemy rozwiązania dopasowane do profilu działalności naszych partnerów oraz podejmujemy działania nastawione na indywidualne podejście do ich potrzeb, co wyróżnia nas na rynku. 
Naszym mottem jest: Robimy to, co robimy, bo potrafimy i lubimy to robić. Lata doświadczeń oraz posiadane statusy partnerskie i długa lista referencyjna naszych klientów sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako rzetelny i profesjonalny partner.  

Humansoft Sp. z o.o. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

humansoft.pl

Humansoft Sp. z o.o. to producent i dostawca systemów zarządzania ERP i BI oraz aplikacji mobilnego magazynu WMS, sklepu internetowego, platformy B2B i EDI. Na rynku IT działa od ponad 30 lat. Głównym systemem w ofercie jest program ERP HermesSQL, dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, produkcyjnym i usługowym. Firma specjalizuje się we wdrożeniach w branżach: metalowo-maszynowej, chemicznej, meblowej, spożywczej, odzieżowej, elektrycznej, elektronicznej, budowlanej oraz wydawniczej. Posiada sieć partnerów handlowych zajmujących się sprzedażą i wdrażaniem produkowanych przez nią systemów. 

Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przyspiesz obsługę zgłoszeń i spraw i podnieś jakoś świadczonych usług i satysfakcję klienta. Redukuj obciążenie zespołu, usprawnij obieg informacji i bądź na bieżąco z realizacją spraw.