NASI PARTNERZY

RAZEM UPRASZCZAMY RZECZYWISTOŚĆ BIZNESOWĄ NASZYCH KLIENTÓW

Damal logo

Damal Sp. z o.o. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

www.damal.pl

Firma swoją działalność na rynku komputerowym rozpoczęła w 1993 roku. Głównym profilem jest doradztwo, sprzedaż, wdrażanie oprogramowania oraz szkolenia. 6 lat temu oferta rozszerzyła się o Outsourcing Księgowości i Kadr dla przedsiębiorstw. Damal ma na koncie wiele zakończonych sukcesem wdrożeń i referencji od zadowolonych Klientów.

W pierwszej linii wsparcia Klientów pozostaje zespół blisko 20 wykwalifikowanych specjalistów. W drugiej ponad 300 konsultantów, programistów i ekspertów z różnych dziedzin – wsparcie w sytuacjach wymagających bardziej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Marcova Sp. z o.o. Sp. K. – Autoryzowany Złoty Partner Enovatio

www.marcova.pl

Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przyspiesz obsługę zgłoszeń i spraw i podnieś jakoś świadczonych usług i satysfakcję klienta. Redukuj obciążenie zespołu, usprawnij obieg informacji i bądź na bieżąco z realizacją spraw.