fbpx
Home / System obiegu dokumentów

Digitalizując i automatyzując możesz więcej, sprawniej i taniej!

Wdrażając system obiegu dokumentów Enovatio Workflow z możliwoscią integracji z KSeF i ERP / FK błyskawicznie przyspieszysz procesowanie dokumentów i spraw, zredukujesz koszty, dotrzymasz terminów oraz zagwarantujesz wzrost jakości pracy w organizacji.

Wyzwolisz swój zespół z mozolnego przekazywania stosów dokumentów z biurka na biurko, czekania na załatwienie sprawy, upominania się o akceptację, przesyłek kurierskich, mailowej wymiany informacji, ręcznego opisywania i podpisywania dokumentów.

Ty jako kadra zarządzająca, będziesz mieć pełną kontrolę i przejrzystość nad przepływem informacji / danych i to z poziomu jednego centralnego miejsca. Skupisz się na zarządzaniu i na tym, w czym jesteś najlepszy – rozwijaniu biznesu.

Automatyzacja obiegu dokumentów
Obieg dokumentów i dane w czasie rzeczywistym

Oczekuj od zespołu finansowego partnerstwa w biznesie i kreowania zmian

Dział finansowy korzystając z systemu obiegu dokumentów z możliwością integracji z KSeF i ERP, będzie mógł Cię wspierać w podejmowaniu decyzji operacyjnych i strategicznych. Będzie dostarczać wiarygodne dane i komplet informacji w czasie rzeczywistym.

Będzie kreatorem zmian, który zwiększy wartość Waszych działań.

Przez system obiegu dokumentów Enovatio Workflow wyeliminujesz papierową dokumentację i manualne czynności poprzedzające księgowanie.

Zmniejszy się czas oczekiwania na dostarczenie danych przez rejestrację e-dokumentów lub chociażby szybkie digitalizowanie faktur aplikacją mobilną Enovatio Scanner.

Usprawnij pracę we wszystkich obszarach organizacji za pomocą jednego narzędzia.

Niezależnie od ilości spółek, jednostek organizacyjnych, zaawansowanych procesów, skieruj pracę związaną z obiegiem dokumentów w jedno centralne miejsce jakim jest system Enovatio Workflow.

Funkcja OCR, reguły, ścieżki akceptacji, przejrzystość danych oraz automatyczne przeliczniki, ustandaryzują i przyspieszą procesy obiegu dokumentów. Przenikające się dane spowodują, że unikniesz powielania czynności na poziomie całej firmy.

System obiegu dokumentów zintegrowany z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) skraca obsługę faktur nawet o 85% i zapewnia sprawną pracę wszystkich osób uczestniczących w tym procesie. Integrator Enovatio KSeF HUB zapewnia automatyczną komunikację z klientami związaną z wysyłką wizualizacji faktur wraz z załącznikami oraz automatyzację w wysyłaniu i pobieraniu faktur z/do systemu Ministerstwa Finansów.

Wybierz moduły zapewniające wsparcie pracy w następujących obszarach i ciesz się precyzyjnością organizacji:

FINANSOWY:

 • elektroniczny obieg faktur kosztowych

 • rozliczenie zaliczek i delegacji

 • rozliczenie budżetu

 • integracja z systemem ERP

 • integracja z Krajowym System e-Faktur (KSeF)

 • aplikacja mobilna Enovatio Scanner

 • OPERACYJNY:

 • zapotrzebowania i zamówienia zakupu

 • obsługa korespondencji

 • repozytorium dokumentów i archiwum

 • oferty handlowe

 • szablony dokumentów


 • HR:

 • wnioski urlopowe

 • delegacje

 • e-teczki pracownicze

 • PRAWNY:

 • obieg i akceptacja umów

 • integracja z podpisem elektronicznym

 • Integracja ERP z obiegiem dokumentów

  Zyskaj pełną kontrolę nad przepływem dokumentów i procesami. Weryfikuj i akceptuj.

  Dzięki zaawansowanym raportom, generowanym w czasie rzeczywistym masz pełny obraz stanu procesowanych dokumentów, terminów i kwestii finansowych.

  Raport realizacji budżetu uwzględniający zaksięgowane koszty i przychody, stanie się najczęściej używanym przez Ciebie narzędziem przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

  Mając wszystkie procesy i przegląd finansów w jednym systemie, szybko zidentyfikujesz ewentualne nadużycia i zoptymalizujesz działania, generujące wartość dla organizacji.

  Integracja z ERP to mniej błędów i redukcja kosztów.

  Integracja z systemem ERP eliminuje konieczność ręcznego przepisywania danych, duplikaty indeksów oraz rozbieżność danych. To usprawnia pracę księgowości i zasadniczo wpływa na obniżenie kosztów.

  Najczęściej Enovatio Workflow integrujemy i umożliwiamy wymianę informacji z systemami ERP takimi jak: RAKS, Sage Symfonia Premium/Forte, CDN Optima/XL, SAP ale również z CRM i innymi rozwiązaniami IT takimi jak KSeF, bank, podpis elektroniczny.

  Wraz z rozwojem firmy lub ze zmianą potrzeb, system obiegu dokumentów w każdej chwili możesz rozbudować o kolejne moduły Enovatio np.o
  system zarządzania projektami. Utworzysz wówczas jedną kompatybilną platformę zapewniającą wsparcie i przyjemną pracę całej organizacji, bez względu na ilość spółek.

  Integracja elektronicznego obiegu dokumentów z ERP
  Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
  Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
  Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów