fbpx
Repozytorium dokumentacji pliki

Repozytorium dokumentów i wersjonowanie plików

Zarządzanie i praca nad dokumentami i plikami stanie się o wiele łatwiejsza, a to za sprawą uprawnień, wersjonowaniu i historii dokumentów.

Dzięki funkcji „drag and drop” łatwo wgrasz wybrane pliki, a „tworzenie z szablonu” przyspieszy przygotowanie umów, protokołów, prezentacji, sprawozdań i ustandaryzuje je.

Wyszukiwarka systemowa szybko odnajdzie to, czego potrzebujesz. System zapewnia wysokiej jakości zabezpieczeń bazy danych i blokuje ich publiczne udostępnianie.

Zarządzanie zadaniami i raporty

Nieograniczona ilość zadań, priorytety, statusy, przypisywanie odpowiedzialności i kontrahentów ułatwiają systematyzować pracę nawet najbardziej rozproszonego zespołu.

Dzięki raportom będziesz podejmować decyzje w oparciu o fakty, nie o przeczucia. Będziesz śledzić postęp i terminowość realizacji zadań.

Rejestracja czasu pracy, ułatwi kontrolę nad wykorzystaniem kapitału ludzkiego.

Jeśli pracujesz w oparciu o projekty, skorzystaj z modułu Enovatio Projects. Wówczas zwiększysz ilość prowadzonych projektów, nie zmieniając liczby zasobów.

Zarządzanie zadaniami i raporty
Widok 360° na kontrahenta

Prosty CRM

Widok 360° na kontrahenta, sprawy i dokumenty z nim związane, zwiększą efektywność współpracy i spowodują wysoki poziom zadowolenia klienta z każdego kontaktu z firmą.

Szybciej skontrolujesz realizację działań, a w razie potrzeby zoptymalizujesz proces realizacji.

Zarządzanie czasem

Moduł rozbudowanego kalendarza korporacyjnego i prywatnego, kompatybilnego z Office365 i MS Exchange umożliwia zarządzanie czasem bez konieczności przepisywania spotkań.

Dzięki użytej grafice, będziesz miał większą przejrzystość w planowaniu, natężeniu spotkań oraz dostępność innych użytkowników.

Zarządzanie czasem
Integracja intranetu API

System do zarządzania firmą

Intranet jest elastyczną platformą, „corem” systemu Enovatio, który wraz z rozwojem firmy i zwiększającymi się potrzebami, możesz rozbudować o kolejne moduły Enovatio:

System wyposażony jest w REST API, który umożliwia integrację oraz wymianę informacji z innymi rozwiązaniami IT.

Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów

Tagi strony: Intranet dla firm, intranet, intranet program