fbpx

Zautomatyzuj obsługę zgłoszeń bez odciągania pracowników od zadań strategicznych

System zgłoszeń helpdesk sprawdza się w firmach niezależnie od profilu działalności, które obsługują krótkotrwałe zgłoszenia lub sprawy typu reklamacje, awarie, błędy, zadania etc.

System automatyzuje obsługę zgłoszeń bez odciągania pracowników od wykonywanych zadań strategicznych.

Wszystko to, za sprawą koncepcji „jednego okienka”, automatycznej rejestracji zgłoszenia wysłanego na celowy adres e-mail, automatycznego przypisywania konsultanta, wysyłania systemowych powiadomień do osób zainteresowanych, statusów i użytecznych funkcjonalności np. czasu pracy, raportów, zafakturowano / do zafakturowania.

System jest centralnym miejscem rejestracji zgłoszeń helpdesk, a osoba odpowiedzialna za rozwiązanie sprawy dokonuje adnotacji bez konieczności przechodzenia do innych modułów.

Szybciej rozwiązana sprawa, podwyższa satysfakcję klienta, a przejrzyste i uporządkowane dane przyczyniają się do podwyższenia jakości pracy i świadczonych usług.

Popraw wydajność helpdesk
Poprawa jakości helpdesk

Usprawnij obieg informacji i bądź na bieżąco z realizacją spraw

Nie przeoczysz już żadnego zgłoszenia mailowego, które wpadło do spamu lub po prostu zawieruszyło się. Zapomnisz o długiej i chaotycznej komunikacji mailowej, w której ciężko się rozeznać, jaki jest status sprawy. Teraz wszystkie dane, dokumenty i komunikacja dotycząca zgłoszeń będzie w centralnym przejrzystym miejscu, do którego dostęp mają uprawnione osoby.

Zobaczysz w końcu, czym jest scalony i zorganizowany zespół i jak efektywnie będzie pracować. Ty jako kadra zarządzająca już na pierwszy rzut oka, będziesz na bieżąco z rzeczywistym postępem prac oraz skupisz się na zarządzaniu i na tym, w czym jesteś najlepszy – rozwijaniu biznesu.

Podejmuj trafne decyzje dzięki statystykom i raportom

Zdefiniuj konkretne raporty, które posłużą Ci w różnego rodzaju sprawozdaniach i rozliczeniach klienta. System jest w pełni konfigurowalny. Tylko od specyfiki Twojej firmy zależy, co i w jaki sposób chcesz raportować i śledzić. Wszystkie dane, które są zarejestrowane w systemie można zobrazować na wykresach.

Możesz także posłużyć się raportami, które są w standardzie rozwiązania np. ilość zgłoszeń w miesiącu, per klient, etapy i szybkość realizacji lub którzy konsultanci są najbardziej eksploatowani. Dzięki takim raportom możesz w łatwy sposób zweryfikować, komu się należy premia, a komu nie.

Zarządzanie zgłoszeniami helpdesk
Rejestracja czasu pracy helpdesk

Rejestracja czasu pracy i optymalizacja działań

Dzięki rejestracji czasu pracy, zwiększysz kontrolę nad wykorzystaniem kapitału ludzkiego oraz finansami związanymi z pracochłonnością realizacji zgłoszeń helpdesk.

Rejestracja przepracowanych godzin pomoże Ci także w rozliczaniu rzeczywistego nakładu pracy, względem wybranego klienta, a szczegółowy raport będzie załącznikiem do wystawionej faktury. Moduł przyczyni się również do efektywniejszego zarządzania czasem konsultantów i optymalizacji działań związanych z obsługą zgłoszeń helpdesk.

System dopasowany do Twoich potrzeb

Dzięki projektantowi formularzy dostosujesz system do wymagań wciąż rozwijającej się firmy. Ten nieskomplikowany konfigurator formularzy pozwala na zmianę statusów, dodawanie nowych pól oraz zakładek bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej lub angażowania programistów.

Pola i kolumny ułożysz na zasadzie drag&drop, zaś kontrolki i statusy wyklikasz również bez żadnych problemów.

System helpdesk dopasowany do potrzeb klienta

Dowiedz się więcej o systemie Enovatio Helpdesk:

  • Umów się na prezentację on-line systemu zgłoszeń Enovatio Helpdesk pod tym linkiem.
Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów