fbpx
Home / System zarządzania projektami

Planuj i zarządzaj projektami tak łatwo jak nigdy dotąd

Uprość planowanie projektów wykorzystując intuicyjne szablony i funkcjonalności. Kopiuj wypracowane, wzorcowe projekty zaledwie w kilka sekund.

Błyskawicznie organizuj pracę grup projektowych, rozbijaj duże cele na łatwiejsze do zarządzania elementy. Ustalaj zależności w zadaniach i śledź z łatwością postęp ich realizacji.

Koncentruj swoje zespoły na właściwych rzeczach, dziel się zasobami i umożliwiaj wspólny sukces. Poprawiaj wydajność procesów, unikaj przestojów w projektach dzięki raportom, zarządzaniu budżetami i ryzykami.

Pracuj na przejrzystych harmonogramach Gantta. Już na pierwszy rzut oka, będziesz na bieżąco z rzeczywistym stanem projektu. Optymalizuj zadania w wąskim gardle i szybciej podejmuj decyzje, które zadania będziecie wykonywać równolegle.

System zarzadzania projektami- karta projektu
Wykres Gantta zarządzanie projektami

Moc sprawcza menadżera w jednym narzędziu

Korzystaj z kompletnej funkcjonalności, która spowoduje realizowanie projektów w przewidywalny i konsekwentny sposób oraz ukończenie ich na czas, zgodnie z założonym budżetem.

Mając w jednym miejscu rzeczywiste dane i wszystkie narzędzia do pracy przy projektach (zadania, harmonogram Gantta, budżety, zasoby, dokumenty, raporty, ryzyka, czas pracy etc.) szybciej podejmiesz trafne decyzje oraz uwolnisz potencjał biznesowy swojej organizacji.

Dzięki logicznej strukturze systemu do zarządzania projektami i grupowaniu danych, utrzymasz porządek w nawet najbardziej zaawansowanych projektach.

Pracując w Enovatio zautomatyzujesz przepływ pracy i zwiększysz ilość prowadzonych działań przy niezmiennej ilości zasobów materialnych i osobowych.

Współpracuj efektywnie przez cały cykl życia projektu

Skieruj komunikację całego zespołu w jedno centralne miejsce jakim jest system do zarządzania projektami Enovatio Projects, a od razu podwyższysz wydajność współpracy, pozbędziesz się chaosu w projektach oraz unikniesz powielania obowiązków.

Ta idealna do pracy zespołowej przestrzeń umożliwia w uporządkowany i przejrzysty sposób, rejestrować istotne dla projektu informacje.

Przez szybki, nie budzący wątpliwości przepływ informacji jaki zapewnia system, zwiększaj produktywność zespołów i buduj pozytywną atmosferę pracy także z klientami.

Zadbaj aby każdy, nawet nowy pracownik odnalazł się w projektach i miał świadomość jak jego praca wpływa na działania innych. Zrealizujesz to przez wyznaczanie zależności, odpowiedzialności za zadania, zarządzanie czasem i zasobami, wyznaczanie priorytetów, statusy, powiadomienia i przypomnienia.

Zarządzanie zadaniami w projekcie
Zarządzanie budżetem projektu

Popraw rentowność projektów. Monitoruj realizację budżetu w czasie rzeczywistym.

Sprawnie zarządzaj budżetem projektu, optymalizuj koszty i trzymaj właściwy kierunek działania.

Planując projekt, w prosty sposób stwórz bardzo dokładną prognozę finansową. Budżetuj zadania, uwzględniaj wynagrodzenie zespołu, koszty operacyjne oraz przychód. Na etapie realizacji projektu, porównuj szacunki z rzeczywistymi wynikami.

Połącz moduł zarządzania projektami z obiegiem faktur kosztowych Enovatio Workflow i z systemem ERP. Osiągniesz dzięki temu rzeczywisty obraz finansów każdego przedsięwzięcia, wyeliminujesz podwójne przepisywanie danych, zwiększysz kontrolę nad finansami, a w razie potrzeby dokonasz optymalizacji / cięcia kosztów. Lepsze prognozowanie i planowanie oznacza bardziej wiarygodne wyniki finansowe w perspektywie długoterminowej.

Zautomatyzuj pracę. Oszczędzaj czas i pieniądze.

System z założenia porządkuje i automatyzuje pracę przy projektach i przynosi szybki zwrot z inwestycji. A wszystko to za sprawą:

 • jednorazowego wpisywania danych – dane przenikają się
 • formularzy i ujednolicenia danych dotyczących projektów,
 • kopiowania wzorcowych projektów i budżetów,
 • rzeczywistych raportów, które wygenerujesz w kilka sekund,
 • automatycznych przeliczników kosztów projektu,
 • automatycznych przeliczników ilości godzin dotyczących zasobów osobowych i materialnych,
 • automatycznych powiadomień o zmianach i zdarzeniach, wysyłanych do właściwych osób,
 • ustawianych cyklicznych wydarzeń,
 • procentowych wskaźników rzeczy do zrobienia / postępu czasu,
 • wyszukiwarki i filtrowaniu,
 • mobilności i możliwości pracy także w trasie,
 • braku konieczności powielania pracy,
 • importu i eksportu danych,
 • przemyślanej architektury i użytecznych funkcjonalności,
 • technologii i szybkości jej działania.

Dowiedz się więcej o systemie zarządzania projektami Enovatio Projects:

 • Umów się na prezentację on-line systemu zarządzania projektami Enovatio Projects pod tym linkiem.
Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów