fbpx

Referencje

Najlepszą rekomendacją naszej firmy są zadowoleni Klienci, którzy niejednokrotnie polecają nas innym przedsiębiorstwom.

Na przestrzeni kilkunastu lat zrealizowaliśmy wiele projektów informatycznych, które sprawdzają się w firmach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych. Nasze systemy informatyczne oraz usługi programistyczne są pozytywnie oceniane. Świadczą o tym referencje, których kilka z nich prezentujemy poniżej. Pełna lista referencji na życzenie.

„… Pracownicy Enovatio wykazali się wysokimi kompetencjami, rzetelnością i dbałością o interesy i potrzeby Klienta. Projekt zakończono terminowo i zgodnie ze specyfikacją.

Rekomenduję usługi Enovatio Sp. z o.o. jako wykonawcę rozwiązań informatycznych zorientowanych na zarządzanie projektami w firmie.”

Paweł Polski, IT Director, Cersanit S.A.

Skan referencji dotyczący systemu zarządzania projektami.

System obiegu dokumentów Enovatio jest kompleksowym rozwiązaniem automatyzującym procesy związane z obsługą korespondencji w naszej organizacji. Dzięki niemu możemy sprawnie zarządzać dokumentami (pisma przychodzące, wychodzące, dokumenty księgowe) (…)

Integracja z systemem księgowym RAKS umożliwiła obustronną wymianę danych. (…)

Z pełnym przekonaniem polecamy system Enovatio, który ewidentnie zwiększa wydajność pracowników, automatyzuje procesy oraz podnosi efektywność zarządzania.”

Zastępczyni Naczelniczki Związku Harcerstwa Polskiego, hm. Justyna Sikorska

Skan referencji dotyczący systemu obiegu dokumentów.

„… System Enovatio wspomaga działania naszego przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania projektami. Dzięki niemu zwiększyliśmy efektywność współpracy w grupach projektowych oraz między poszczególnymi działami. Funkcjonalność systemu zapewnia nam monitorowanie postępu prac i elementów krytycznych dla prowadzonych projektów. System Enovatio stał się centralnym miejscem pracy i danych dotyczących projektów…” 

Maciej Czarnecki, Project Manager Rohlig Suus Logistics S.A.

Skan referencji dotyczący systemu zarządzania projektami

„… firma Enovatio Sp. z o.o. (…) dostarczyła oraz wdrożyła system elektronicznego obiegu dokumentów w Polskiej Agencji Kosmicznej w zakresie: 

  • obiegu wniosków urlopowych oraz zgłoszenia innych nieobecności
  • obiegu wniosków o delegacje krajowe i zagraniczne
  • obiegu dokumentów kosztowych
  • obiegu dokumentów kancelaryjnych
  • obiegu instrukcji i sprawozdań z delegacji zagranicznych…”

p.o. Dyrektor Biura Organizacyjnego Polskiej Agencji Kosmicznej, Justyna Sokołowska

Skan referencji dotyczący elektronicznego obiegu dokumentów.

„… dokonaliśmy dobrego wyboru. Funkcje systemu w pełni spełniają nasze wymagania, a sama obsługa nie sprawia naszym pracownikom trudności.

System usprawnił procesy biznesowe, zwiększył efektywność pracy w poszczególnych działach, kontrolę i zarządzanie zasobami w firmie. Moduł obiegu dokumentów przyspieszył procesowanie dokumentów i przepływ informacji. (…)

Bez wahania możemy polecić oprogramowanie Enovatio oraz współpracę z jego Producentem, jako zaufanego i rzetelnego partnera w biznesie.”

Marcin Ziopaja, Właściciel Zarządzający ZIO-MAX

Skan referencji dotyczący zarządzania projektami i obiegu dokumentów

„… System przyczynił się do sprawnego zarządzania procesami w zakresie działania Serwisu Aplikacyjnego. Znacząco zwiększyliśmy efektywność komunikacji wewnątrz firmy jak i komunikacji z Klientami. Stworzyliśmy centralne miejsce pracy i wszelkich działań związanych z obsługą klienta. Kadra zarządzająca dzięki temu na bieżąco monitorowała postęp realizacji zgłoszeń. Osoby operacyjne natomiast mogły generować raporty w czasie rzeczywistym… „

Katarzyna Kwiatkowska, Prezes Zarządu Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o.

Skan referencji dotyczący systemu helpdesk

„… Dzięki rozwiązaniom informatycznym zaproponowanym przez wykonawcę, już po pierwszym miesiącu działania systemu CRM Apteki i wykorzystaniu jego rozbudowanej funkcjonalności odnotowaliśmy: przyrost nowych Klientów, wzrost zamówień oraz duże zainteresowanie naszymi produktami. To znakomity wynik i potwierdzenie, że to dobra droga do poznania nowych kanałów dystrybucji …”

Maciej Skulski, Key Distributors Manager Market Access Department, MSD Polska Sp. z o.o.

Skan referencji dotyczący systemu CRM

„… Wszystkie prowadzone przez Enovatio projekty informatyczne usprawniają obsługę spraw związanych z Członkami Stowarzyszenia jak również umożliwiają niezakłóconą pracę związaną z obszerną bazą danych. Firmę Enovatio charakteryzuje wysoka jakość wykonywanej pracy, solidność, terminowość oraz doradztwo i zaangażowanie w realizację zadań …”

Jarosław Kamiński, Dyrektor Biura – Stowarzyszenie SAWP

Skan referencji dotyczący usług programistycznych

Realizuj projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób, w założonym terminie i budżecie. Zwiększaj skuteczność pracy zespołu i ilość prowadzonych projektów.
Skróć proces obiegu dokumentów przez automatyzację pracy, redukuj koszty i miej pełną kontrolę nad finansami. Zapewnij terminowe załatwienie spraw i szybki dostęp do dokumentów, niezależnie skąd pracujesz.
Przygotuj firmę na KSeF i skróć proces obsługi efaktur nawet o 85%. Miej jedno centralne miejsce do obsługi faktur zintegrowane z KSeF, ERP i systemem obiegu dokumentów